درخشش دو جوان کهگیلویه و بویراحمدی در رقابتهای کشتی کشور
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۷۸۱۱۶۷
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، کیوان سروش مقدم گفت: رقابتهای کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی و گرامیداشت سردار جان فدا شهید حاج قاسم سلیمانی روزهای ۱۴ تا ۱۶ دی در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.
دبیر هیات کشتی استان با اشاره به اینکه در این مسابقات آقایان سید رضا آذر شب در وزن ۷۷ کیلو گرم و امیر حسین محمدی در وزن ۹۷ کیلو گرم خوش درخشیدند، افزود: این دو فرنگی کار دو مقام سومی و مدال برنز را کسب کردند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در رقابت های تیمی این رقابتها استان خوزستان با ۱۹۳ امتیاز اول شد و تیمهای مازندران با ۱۱۸ امتیاز، فارس با ۱۰۰ امتیاز، تهران با ۹۴ امتیاز و گیلان با ۴۶ امتیاز مقامهای دوم تا پنجم را کسب کردند.
نتایج کامل مسابقات کشتی فرنگی جوانان کشور به شرح ذیل است.
۷۷ کیلوگرم:
۱_علیرضا عبدولی (خوزستان) ۲_ محمد امین حسینی (سهیمه خوزستان ۳_سید رضا آذرشب (کهگیلویه و بویراحمد) ۳_محمد ارجمند (فارس) ۵_ محمد باقر متقی (اردبیل) ۵_مصطفی اعلایی (تهران) ۷_ محمد حسین فلاح (مازندران) ۸_ابوالفضل مصطفایی (اصفهان ۹_رامتین ضرونی (لرستان ۱۰_فرهاد زیدوند (سهیمه تهران)
۹۷ کیلوگرم:
۱_امیرضا اکبری (مازندران) ۲_شایان حبیب زارع (خوزستان) ۳_حسین بالی (سهمیه مازندران) ۳_امیرحسین محمدی (سهیمه کهگیلویه و بویراحمد ۵_امیر زنگویی (بوشهر) ۵_محمدحسین پورعلی حسین خانی (کرمان) ۷_آرمین صالح (اردبیل۸_حمیدرضا رباطی (خراسان رضوی ۹_مانی رستمی رحیم لو (توابع تهران) ۱۰_یاشار جهانیان (البرز)
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.iribnews.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری صدا و سیما» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۷۸۱۱۶۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
فهرست نامزدهای اصولگرا برای دور دوم انتخابات مجلس در تهران
آفتابنیوز :
فهرست کاندیداهای مورد حمایت جمعیت جوانان انقلاب منتشر شد:
۱- علی طهرانی مقدم
۲- پیمان فلسفی
۳- سمیه گلپور
۴- مهدی شریفیان
۵- احمد نادری
۶- غلامحسین رضوانی
۷- علی اصغرپورمحمدی
۸- سیدنظام الدین موسوی
۹- مجتبی زارعی
۱۰- فاطمه قاسمپور
۱۱- علیرضا سلیمی
۱۲- ابوالقاسم جراره
۱۳- محمد سراج
۱۴- مرتضی محمودی
۱۵- حسن خجسته باقرزاده
۱۶- سمیه رفیعی
لیست «ائتلاف امناء» برای دور دوم انتخابات مجلس در تهران منتشر شد
سیدنظامالدین موسوی، دبیر شورای مرکزی ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب (امناء) اسامی کامل ۱۶ نفر ائتلاف انتخاباتی امنا در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس را به این شرح اعلام کرد:
۱- سید نظام الدین موسوی
۲-احمد نادری
۳- ابراهیم عزیزی
۴-پیمان فلسفی
۵-سمیه رفیعی
۶-ابوالفضل ظهره وند
۷-محمد سراج
۸-ابوالقاسم جراره
۹-زینب قیصری
۱۰-ریحانه اخلاقی
۱۱-صالح اسکندری
۱۲-سید مرتضی محمودی
۱۳-بیژن نوباوه وطن
۱۴-حسین صمصامی
۱۵-مجتبی رحماندوست
۱۶-مهدی شریفیان
فهرست مشترک جبهه پایداری و شانا برای دور دوم انتخابات تهران منتشر شد:
۱- علیرضا سلیمی
۲- غلامحسین رضوانی
۳- محمد سراج
۴- زهره سادات لاجوردی
۵- زهره طبیبزاده
۶- فاطمه قاسم پور
۷- مجتبی زارعی
۸- حسین صمصامی
۹- حسین نجابت
۱۰- محمدحسین حسینزاده بحرینی
۱۱- علی اصغر پورمحمدی
۱۲- حسن خجسته باقرزاده
۱۳- مهدی شریفیان
۱۴- مهدی عسگری
۱۵- عبدالحسین روح الامینی
۱۶- سعید آجرلو
منبع: خبرگزاری ایسنا